top of page

Cennik skanowania konstrukcji Hilti Ferroscan, Proceq Profometer i Hilti X-Scan

 

Wycena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości skanów, rodzaju skanowanej powierzchni i dostępu do niej, a także innych specyficznych warunków zlecenia. W związku z tym poniższy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty przy większej ilości skanów, zleceniu innych badań z oferty lub przy stałej współpracy.

 

Ceny standardowe (netto):

 

  • Imagescan (Skan obrazowy); 60x60 [cm] - 300 PLN, 120x120 [cm] - 900 PLN

  • Quickscan (Szybki skan/Skan liniowy) - od 30 PLN/mb

  • Dojazd - od 1,50 PLN/km

W celu uzgodnienia zakresu skanowania konstrukcji i wyceny usługi, prosimy o kontakt.

Sprzęt pomiarowy którym wykonujemy usługę skanowania betonu

Skanowanie konstrukcji wykonujemy najwyższej klasy skanerami zbrojenia działającymi w oparciu o metodę elektromagnetycznej indukcji prądów wirowych Hilti Ferroscan PS200 i PS300 oraz Proceq Profometer 650 AI, a także georadarami do betonu Hilti X-Scan PS1000 i GSSI StructureScan Mini XT. Połączenie zalet metody prądów wirowych i georadarowej pozwala nam na wykrywanie nie tylko stalowych prętów zbrojeniowych, lecz także, na przykład, na detekcję prętów z materiałów kompozytowych, lokalizację kabli sprężających, rur stalowych i plastikowych czy pustek w betonie.

 

Akcesoryjna antena Palm XT georadaru StrucutreScan Mini XT pozwala nam na pomiar w lokalizacjach, gdzie głowice pomiarowe systemów Hilti Ferroscan, Proceq Profometer 650 AI lub Hilti X-Scan okażą się zbyt duże. Z kolei LineTrac XT pozwala wykryć kable pod napięciem. Multidetektor Hilti PS50 wraz z lokalizatorami centrującymi Hilti PX10T+PX10R pozwala nam przenieść lokalizację skanowania z jednej strony badanego elementu konstrukcyjnego na drugą celem zweryfikowania pomiarów w tym samym miejscu z drugiej strony lub dokonać pomiaru grubości elementu konstrukcyjnego.

 

Przygotowane na podkładach XPS rastry umożliwiają poprawne wykonanie skanowania konstrukcji również po chropowatej czy zrakowaciałej powierzchni. Wyniki badania przekazywane są w ustalonej z zamawiającym formie (na życzenie również jako kompleksowe opracowanie na temat skanowanej konstrukcji).

Usługi skanowania konstrukcji, detekcji w betonie i lokalizacji zbrojenia systemami pomiarowymi Hilti Ferroscan PS200 i PS300, Proceq Profometer 650 AI i georadarami Hilti X-Scan PS1000 oraz GSSI StructureScan Mini XT realizujemy na terenie całej Polski. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania związane z usługą . Zapraszamy do kontaktu!

bottom of page