Cennik skanowania konstrukcji Hilti Ferroscan, Proceq Profometer i Hilti X-Scan

 

Wycena usługi każdorazowo ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości skanów, rodzaju skanowanej powierzchni i dostępu do niej, a także innych specyficznych warunków zlecenia. W związku z czym poniższy cennik ma wyłącznie charakter informacyjny. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty przy większej ilości skanów, zleceniu innych badań z oferty lub stałej współpracy.

 

Ceny standardowe (netto):

 

 • Imagescan (Skan obrazowy) 60x60 [cm] - 300zł

 • Quickscan (Szybki skan/Skan liniowy) - 25zł/mb

 • Dojazd - 0,85zł/km

W celu uzgodnienia zakresu skanowania konstrukcji i wyceny usługi prosimy o kontakt.

Sprzęt pomiarowy którym wykonujemy usługę skanowania betonu

Skanowanie konstrukcji wykonujemy najwyższej klasy elektromagnetycznymi skanerami zbrojenia Hilti Ferroscan PS200 i Proceq Profometer 650 AI, a także georadarem do betonu Hilti X-Scan PS1000. Połączenie zalet metody elektromagnetycznej i georadarowej pozwala nam na wykrywanie nie tylko stalowych prętów zbrojeniowych, a także na przykład na detekcję prętów z materiałów kompozytowych, lokalizację kabli sprężających, rur stalowych i plastikowych czy pustek w betonie.

 

Posiadamy również multidetektor Hilti PS50, detektor zbrojenia Proceq Profometer 3 którym wspomagamy się w lokalizacjach gdzie głowice pomiarowe systemów Hilti Ferroscan, Proceq Profometer 650 AI lub Hilti X-Scan okażą się zbyt duże, a także na przykład lokalizator centrujący Hilti PX10T+PX10R, którym jesteśmy w stanie przenieść lokalizację skanowania z jednej strony badanego elementu konstrukcyjnego na drugą celem zweryfikowania pomiarów w tym samym miejscu z drugiej strony, lub dokonać pomiaru grubości elementu konstrukcyjnego.

 

Pomost roboczy i drabiny pozwalają nam na swobodną pracę do ~3,0 [m], a rusztowanie do wysokości ~4,5 [m]. Przygotowane na podkładach XPS rastry umożliwiają poprawne wykonanie skanowania konstrukcji również po chropowatej, czy zrakowaciałej powierzchni. Wyniki badania przekazywane są w ustalonej z zamawiającym formie, na życzenie również jako kompleksowe opracowanie na temat skanowanej konstrukcji.

Usługi skanowania konstrukcji, detekcji w betonie i lokalizacji zbrojenia systemami pomiarowymi Hilti Ferroscan, Proceq Profometer 650 AI i Hilti X-Scan PS1000 realizujemy na terenie całej Polski. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania związane z usługą i pomagamy w doborze zakresu skanowania, zapraszamy do kontaktu.

  Diagnostyka konstrukcji. Projektowanie. Stefan Giryn

  • Diagnostyka konstrukcji Facebook
  • Diagnostyka konstrukcji LinkedIn
  • Diagnostyka konstrukcji YouTube
  • Diagnostyka konstrukcji Twitter
  • Diagnostyka konstrukcji Instagram